Zarzavaturi si legume proaspete pentru gatit

Am ales cele mai bune legume pe care le-am pregatit astfel incat sa le pui direct in oala cu mancare. Zarzavat pentru ciorba, suc de rosii cu pulpa fara conservant, verdeata si legume proaspete congelate.

Zarzavat de ciorba de la Camara Românească

Zarzavat pentru ciorbă

Contine: albitura, păstârnac, pătrunjel, țelina; pătrunjel verde, ardei capia, sare)

Legume proaspete romanesti, alese cu grija din gradina, tocate manual la cutit si lasate in borcan sa se conserve in sucul propriu. Produsul este gata de pus in mancare.

Suc de roșii fara conservanți

Suc din roșii proaspete

Suc din rosii proaspete de gradina, fara sare fara conservanti.

Magazinul nostru online

Poți cumpăra produsele noastre din catalogul online

Livrare gratuită în București

Livram personal in fiecare zi de marti si vineri, intre orele 12:00 - 16:00. Comanda minima trebuie sa fie de cel putin 100 lei pentru Bucuresti si 250 lei pentru Ilfov. Plata ramburs la predare